Топ продаж

Фільтр повтряний Renault Clio / Kangoo 1.5DCI 1997-
275 ₴
- Під замовлення
- Код: PX A1229
Відправка з 05 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Clio, Kangoo, Logan 1.5DCI 1993-2003
- Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
- Висота 66 мм
- Довжина 377 мм
- Ширина 83 мм
Оригінальні номери:
AC PC2528E
NISSAN 1654600Q0D, 1654600Q0E, 1654600Q1E, 1654600Q1F, 1654600QAK, 1654600QAS, 16546BN700
RENAULT 7701050067, 7701477208, 8200023480, 8200431075, 8671014102
ROVER/AUSTIN FA3005
Застосування:
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16), ALMERA II (N16), KUBISTAR Фургон (X76)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), LOGAN EXPRESS (US_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2001, 2002, 1999, 2000, 2003, 1997, 1998, 2006 |
| Код запчастини | PX A1229 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


