
Фіат Дукато поршень 2.8TD розмір +0.40 Fiat Ducato
4 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 009 89 01
Відправка з 24 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Поршень Fiat Ducato 2,8TD

- Діаметр поршня 94,80
- Завищення розміру +0,40
- Виробник Mahle Німеччина
В комплекті:
- Кільця 2,5/2/2,5
- Палець
- Стопорні кільця для пальця
Використовується в автомобілях:
| Fiat Ducato: |
2.8 TDI [10/97 .. 04/02; 90 kW (122 PS); 2800 ccm; Код двигуна: 8140.43] 2.8 TDI 4x4 [07/99 .. 04/02; 90 kW (122 PS); 2800 ccm; Код двигуна: 8140.43] |
| Iveco Daily II: |
A 40-10 [09/96 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] A 40-12 [05/96 .. 05/99; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] A 45-12 [05/96 .. 05/99; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] 30-10 [01/97 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] 30-10 C [01/97 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] 30-10 C [01/97 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] 35-10 [01/96 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] 49-12 V [05/96 .. 05/99; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] 59-12 V [05/96 .. 05/99; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] 35-12 K [09/96 .. 08/98; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] 49-10 K [05/96 .. 05/99; 76 kW (103 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.23.] 49-12 K [05/96 .. 05/99; 90 kW (122 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43.] 29 L 11 V [05/99 .. ; 78 kW (106 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43 C] 35 S 11 V,35 C 11 V [05/99 .. ; 78 kW (106 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43 C] 50 C 11 [05/99 .. ; 78 kW (106 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43 C] 29 L 11 [05/99 .. ; 78 kW (105 PS); 2798 ccm; Код двигуна: 8140.43 B,8140.43 C] |
| Opel Movano: | 2.8 DTI [07/98 .. 10/01; 84 kW (114 PS); 2799 ccm; Код двигуна: S9W 700,S9W 702] |
| Renault Master II: | 2.8 dTI [07/98 .. 10/01; 84 kW (114 PS); 2799 ccm; Код двигуна: S9W 702] |
Додаткова інформація:
- Під косою шатун
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Об'єм двигуна | 2.8 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр | 94.4 мм |
| Ремонтний розмір | 94.8 мм |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 009 89 01 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь стиснення | 58.75 компресії |
| Довжина [мм]: | 87.6 мм |
| Діаметр пальця [мм]: | 32 |
| Сумісність з | Fiat DUCATO Kasten (230L) 1994-2002, Opel MOVANO Combi (J9) 1998-, Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998-, Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Opel MOVANO (U9 E9) 1998-, Opel MOVANO Kasten (F9) 1999-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Iveco DAILY II 1989-1999, Citroen JUMPER (230) 1994-2002 |
| Доп. інформація: | під косою шатун |
| Довжина пальця [мм]: | 72 |
| Діаметр угнутості [мм]: | 39.3 мм |
| Диаметр поршня | 95 мм |
| Глубина вогнутости 1 [мм]: | 19.45 мм |
| Кількість кілець | 3 |
| Марка | Fiat |
| Модель | Ducato |
| Серія | DUCATO (230) 1994-2002 |
- Ціна: 4 300 ₴

