
Диск тормозной передний R16 J60 Chevrolet Cruze 2009
2 046 ₴
- Под заказ
- Код: ADG043166
Отправка с 20 мая 2026- +380 (63) 515-96-10
Диск тормозной передний Chevrolet Cruze 09- R16 J60
Характеристики
- Діаметр окружності центрів отворів 115 мм
- Вага 8,52 кг
- Диск 5 -отв.
- Діаметр центрування 71 мм
- Зовнішній діаметр 300 мм
- Кількість кріпильних отворів 1
- Мін. товщина 23 мм
- Поверхня з покриттям
- Сторона монтажу Передня вісь
- Тип гальмівного диска зі внутрішньою вентиляцією
- Товщина 46 мм
- Товщина гальмівного диска 26 мм
Оригінальні номери
CHEVROLET 13502052, 13503988
GENERAL MOTORS 013502051, 013502052, 13502051, 13502052
OPEL 013517846, 013521004, 05 69 070, 05 69 076, 05 69 082, 0569070, 095516916, 13517846, 13521004, 16 05 272, 5 69 070, 5 69 076, 5 69 082, 569070, 95516916
VAUXHALL 013502051, 013502052, 013503988, 013517846, 013521004, 095516916, 13502051, 13502052, 13503988, 13517846, 13521004, 95516916
Застосовність
CHEVROLET CRUZE (J300), CRUZE Хетчбек (J305), CRUZE Station Wagon (J308), ORLANDO (J309), VOLT
OPEL AMPERA (R12), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Універсал (A04), ASTRA H TwinTop (A04), ASTRA J (P10), ASTRA J Ліфтбек, ASTRA J GTC, ASTRA J Sports Tourer (P10), ZAFIRA TOURER C (P12), ZAFIRA TOURER C VAN (P12)
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12)
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Chevrolet, Opel |
| Совместимость с моделью | Cruze, Astra |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Перфорация дисков | Без перфорации |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Число отверстий | 5 шт |
| Наружный диаметр | 300 мм |
| Производитель | Blue Print |
| Страна производитель | Великобритания |
| Код запчасти | ADG043166 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр диска | 300 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Толщина | 46 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 115 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Cruze |
| Серия | CRUZE (J300) 2009- |
| Совместимость | Chevrolet CRUZE (J300) 2009-, Chevrolet CRUZE Hatchback (J305) 2011-, Chevrolet CRUZE Station Wagon (J308) 2012-, Chevrolet Cruze RHD 2000-2007 |
- Цена: 2 046 ₴
- Способ упаковки: Заводская упаковка

