
Олива моторна Eurolub GT 10w40 Premium 5L VW505.00
1 960 ₴
1 470 ₴
- В наявності
- Код: GT 10W40 5L
- +380 (63) 515-96-10
Олія напівсинтетика Eurolub SAE 10W-40 Premium 5L VW 505.00
- каністра 5 літрів
- В'язкість: SAE 10W-40
- Класи якості: ACEA A3/B4, API SL/CF
Допуски:
- MB 229.1;
- VW 505.00
Напівсинтетична моторна олива Eurolub GT 10w40 Premium, виготовлена за сучасними технологіями очищення нафтопродуктів із високопродуктивних мастильних компонентів і має покращені стабільні властивості в'язкості під час інтервалів заміни оливи.
Забезпечує надійний старт за низьких і високих температур.
Мийні компоненти присадок забезпечують чистоту двигуна за екстремальних навантажень. Олива рекомендована для подовжених інтервалів заміни за рекомендацією автовиробу.
Пакет присадок виводить із двигуна продукти горіння (нагар) й ефективно захищає від корозії, зменшує знос робочих деталей. Застосовується в бензинових і дизельних двигунах, також для турбо двигунів і версій з каталізатором, не може застосовуватися за наявності систем PD (насос-форсунки), WIV (система технічного обслуговування LongLife-Service), DPF (сажевий фільтр або фільтр твердых частиц).
Ця олива сприяє високій економії палива, скороченню емісії й береже довкілля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROLUB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Вид масла | Напівсинтетичне |
| Для типу двигунів | Всі типи |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Об'єм рідини | 5 л |
| Стандарт API | SL/CF |
| Стандарт ACEA | A3/B4 |
| Допуск Mercedes Benz | MB 229.1 |
| Кросс-номери | Volkswagen 50500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Индекс вязкости | 155 cSt |
| °t Спалаху СОС | 230 °C |
| Базовое число | 7.90 mg KOG/g |
| Вязкость при 100°С | 14.2 cSt |
| В'язкість при 40°С | 95 cSt |
| °t Втрати текучості | -28 °C |
| SAE | GT SAE 10W-40 |
| Сульфатна зольність | 0.95 g/100g |
| Щільність при 15°С | 0.873 g/cm3 |
- Ціна: 1 470 ₴
