
Фільтр повітряний Nissan Juke Kubistar Micra 1.5dCi 03-
572 ₴
429 ₴
- В наявності
- Код: PX A1184
- +380 (63) 515-96-10
Фільтр повітряний Nissan Juke, Kubistar, Micra 1,5dCi 2003-
- Довжина: 237 мм
- Ширина: 141 мм
- Висота: 58 мм
Використовується в автомобілях:
Nissan Almera:
1.5 dCi [01/03 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 722]
Nissan Cube:
1.5 dCi [03/10 .. ; 78 kW (106 PS); 1461 ccm]
1.5 dCi [03/10 .. ; 81 kW (110 PS); 1461 ccm]
Nissan Juke:
1.5 dCi [06/10 .. ; 81 kW (110 PS); 1461 ccm]
Nissan Kubistar:
1.5 dCi [08/03 .. ; 42 kW (57 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 710,K9K 714]
1.5 dCi [08/03 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 704]
1.5 dCi [08/03 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 722]
Nissan Micra III:
1.5 dCi [01/03 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 704]
1.5 dCi [06/05 .. ; 63 kW (86 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 276]
1.5 dCi [06/05 .. ; 50 kW (68 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 708]
1.5 dCi [09/03 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 722]
Nissan Note:
1.5 dCi [03/06 .. ; 50 kW (68 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700]
1.5 dCi [07/08 .. ; 76 kW (103 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 292]
1.5 dCi [09/10 .. ; 66 kW (90 PS); 1461 ccm]
1.5 dCi [03/06 .. ; 63 kW (86 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 276]
Nissan NV200:
1.5 dci [04/11 .. ; 81 kW (110 PS); 1461 ccm]
1.5 dci [04/11 .. ; 66 kW (90 PS); 1461 ccm]
1.5 dci [07/10 .. ; 63 kW (86 PS); 1461 ccm]
Nissan Tiida:
1.5 dCi [09/07 .. ; 78 kW (106 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 728]
Renault Clio II:
1.5 dCi [06/01 .. 12/06; 42 kW (57 PS); 1461 ccm]
1.5 dCi [01/04 .. ; 74 kW (100 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 712]
1.5 dCi (B/CB03) [06/01 .. 10/03; 59 kW (80 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 702]
1.5 dCi (B/CB07) [06/01 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700,K9K 704]
1.5 dCi (B/CB08) [06/01 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 702]
Renault Kangoo:
1.5 dCi [07/03 .. ; 42 kW (57 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 704]
1.5 dCi (KC07) [12/01 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700,K9K 704]
1.5 dCi (KC08, KC09) [07/02 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 702,K9K 710]
Renault Thalia:
1.5 dCi [02/03 .. ; 50 kW (68 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700,K9K 714]
1.5 dCi [06/01 .. ; 60 kW (82 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 702]
1.5 dCi [04/02 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700]
Suzuki Jimny:
1.5 DDiS 4WD [12/03 .. ; 48 kW (65 PS); 1461 ccm; Код двигуна: K9K 700]
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Micra, Juke, Kubistar, Almera, Note, Clio, Kangoo, Tiida, Jimny |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | PX A1184 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Nissan ALMERA II Hatchback (N16) 2000-2012, Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008-, Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) 2009-, Nissan ALMERA (L32) 2006-2012, Nissan TIIDA (C11X) 2007-, Nissan TIIDA Sedan (SC11X) 2006-, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009, Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan KUBISTAR (X76 X80) 2003-, Renault CLIO III (BR0/1 CR0/1) 2005- |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke |
| Серія | JUKE (F15) 2010- |
| Совместимость | Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan MICRA III (K12) 2003-2010, Nissan MICRA C+C (K12) 2005-, Nissan MICRA IV (K13) 2010-, Renault CLIO III (BR0/1 CR0/1) 2005-, Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) 2008-, Renault CLIO Grandtour 2012-, Renault CLIO IV 2012-, Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008-, Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) 2009-, Suzuki JIMNY (FJ) 1998-, Nissan MICRA II (K11) 1992-2003, Nissan TIIDA (C11X) 2007-, Nissan TIIDA Sedan (SC11X) 2006-, Nissan NOTE (E11) 2006-, Nissan NOTE (E12) 2013- |
- Ціна: 429 ₴

