
Фільтр повітряний Fiat Ducato 2.0D-3.0D JTD/HDI 2006- бочонок
651 ₴
- Під замовлення
- Код: PX A1276
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Фільтр повітряний Fiat Ducato, Citroen Jumper, Opel Movano, Peugeot Boxer 2.2/2.3/3.0 JTD/HDI 2006-
Характеристики:
- Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
- Висота 300 мм
- Внутрішній діаметр 92 мм
- Зовнішній діаметр 164 мм
- Форма: бочонок
Оригінальні номери:
AC PC3297E, PC3344E
CITROEN 1444QV, 1444SG, 1444SQ, 1444SR, 1606402680, 1611158280, 1679949480
FIAT 1349042080, 1359643080, 6001073217, 71773173
GENERIC GAF198
OPEL 1444SR, 1606402680, 1679949480
PEUGEOT 1444QT, 1444QV, 1444SG, 1444SQ, 1444SR, 1606402680, 1611158280, 1679949480
VAUXHALL 1444SR, 1606402680
Застосування:
CITROEN JUMPER II Фургон, JUMPER II Платформа/шасі, JUMPER II Автобус
FIAT DUCATO Фургон (250_), DUCATO Платформа/шасі (250_), DUCATO Автобус (250_)
PEUGEOT BOXER Платформа/шасі, BOXER Автобус, BOXER Фургон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2012, 2015, 2008, 2010, 2013, 2014, 2011, 2006, 2009 |
| Код запчастини | PX A1276 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 300 мм |
| Зовнішній діаметр | 164 мм |
| Внутрішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
- Ціна: 651 ₴

