
Фільтр повітряний Opel Vivaro 2.0CDTI 2.5CDTI 01-
585 ₴
- В наявності
- Код: PX A1161
- +380 (63) 515-96-10
Фільтр повітря Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar 2.0CDTI 2.5CDTI 01-
- Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
- Висота 43 мм
- Довжина 305 мм
- Ширина 280 мм
Оригінальні номери:
AC PC3048E
GENERAL MOTORS 4411279, 4414665, 4416680, 4417142, 834897, 91168237, 93160660, 93188943, 93856649, 95519049
NISSAN 1654600Q0H, 1654600Q2B, 1654600Q2J, 1654600Q3F, 1654600QAF, 1654600QOH
RENAULT 165464407R, 165464556R, 8200095976, 8200490109, 8671019065
ROVER/AUSTIN FA3048
Застосування:
NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | PX A1161 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Кросс-номери | 4411279, 4414665, 4416680, 4417142, 834897, 91168237, 93160660, 93188943, 93856649, 95519049 |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 43 мм |
| Форма фільтра | Квадратний |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 585 ₴


