Топ продаж
-25%

Повітряний фільтр Mitsubishi L200 2.5D 2006
396 ₴
297 ₴
- Під замовлення
- Код: CAF100878P
Відправка з 20 травня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.5DID 2006

- Довжина [мм] 242
- Ширина [мм] 238
- Висота [мм] 58
- Виконування фільтра: вкладка
- Довжина паковання [см] 26,5
- Ширина упаковки [см] 26,5
- Висота паковання [см] 6,6
Оригінальні номери:
MITSUBISHI 1500A098
Застосування:
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T), PAJERO SPORT II (KH_, KG_)
Доставку здійснюємо на день замовлення будь-яким зручним для Вас перевезенням, за наявності товару на складі.
Постачання автозапчастин здійснюється в усі міста та області України зі складу в Черкасах: Вінниця, Дніпро, Донецька зона, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франковськ, Києв, Кривой Рог, Кропив'янський, Львів, Луцк, Луганська зона, Ніколаєв, Одесса, Полтава, Рівно, Суми, Тернополя, Ужгорода, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші населені пункти України
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CAF100878P |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, I30 |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | L200 |
| Серія | L200 KB4T 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

