
Свічка накала SsangYong Kyron / СангЙонг Кайрон 2.0Xdi 2.7Xdi
1 180 ₴
885 ₴
- В наявності
- Код: NR81
- +380 (63) 515-96-10
Свічка накала SsangYong Kyron, Actyon, Rexton 2.0Xdi / 2.7Xdi

- Напруга [В] 11
- Опір [Ом] 1.4
- Загальна довжина [мм] 155,5
- Монтажна глибина [мм] 24
- Розмір різі M10 x 1
- Ширина зіву гайкового ключа — 10 mm
- Техніка приєднання — PIN
Оригінальні номери:
MAYBACH 665 159 02 01, A 665 159 02 01
MERCEDES-BENZ A 665 159 02 01, 665 159 02 01
SMART A 665 159 02 01, 665 159 02 01
SSANGYONG 664 159 00 01, 665 159 02 01, A 664 159 00 01, A665 159 02 01
STEYR A 665 159 02 01, 665 159 02 01
Застосування:
SSANGYONG ACTYON I, ACTYON SPORTS I (QJ), KYRON, REXTON / REXTON II (GAB_), REXTON W / REXTON, RODIUS I

NGK — компанія-новатор у сфері виробництва свічок запалювання, лямбда-зондів і свічок накала. Має підрозділи в Європі, що спеціалізуються на торгівлі, представницькій діяльності та налагодженні контактів із європейськими автоконцернами. Відомо, що 87% автоконцернів сьогодні використовують продукцію NGK під час складання транспортних засобів. Свічки NGK встановлюють навіть у боліди «Формули 1»
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NGK |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | NR81 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ssangyong Actyon 2005-2011, Ssangyong Kyron 2005-, Ssangyong Rexton (GAB) 2001-, Ssangyong Rodius 2005- |
| Материал | метал |
| Общая длина [мм] | 155.5 мм |
| Ширина зева гаечного ключа | 10 mm |
| Тип свічки | розжарювання |
| Монтажная глубина [мм] | 24 мм |
| Техніка підключення | PIN |
| Опір | 1.4 Ом |
| M10 x 1,0 | M10 x 1,0 |
| Тип призначення | Свіча накала SsangYong Kyron / СангЙонг Кайрон 2.0Xdi / 2.7Xdi |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Kyron |
| Серія | Kyron 2005- |
| Совместимость | Ssangyong Rodius 2005-, Ssangyong Rexton W 2012-, Ssangyong Actyon 2005-2011, Ssangyong Rexton (GAB) 2001-, Ssangyong Kyron 2005-, Ssangyong Actyon 2012-, Ssangyong Rodius 2013- |
- Ціна: 885 ₴




