-25%

Сайлентблок ресори задньої передній Fiat Doblo 1.2-1.9D 01-
856 ₴
642 ₴
- В наявності
- Код: A5F002MT
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори задньої FIAT DOBLO
- Довжина 70 мм
- Внутрішній діаметр 16 мм
- Зовнішній діаметр 56 мм
- Матеріал
- Сторона встановлення ліва/права
OE-артикули
| FIAT 46767261 |
Застосування
| FIAT | DOBLO з бортовою платформою/ходова частина (263_), | 1.2-1.9D 03.01- |
| FIAT | DOBLO Cargo (263_) | 1.2-1.9D 03.01- |
| FIAT | DOBLO Автофургон/ мікроавтобус (223_) | 03.01- |
| FIAT | DOBLO вэн (119_, 223_) | 03.01- |
| FIAT | DOBLO Автобус (263_) | 1.2-1.9D 03.01- |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnum Technology |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Висота | 70 мм |
| Висота внутрішня | 70 мм |
| Код запчастини | A5F002MT |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2001 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | DOBLO Cargo (223) 2001- |
| Модель | Doblo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴


