
Ролик приводного ременя паразитний Audi/Ауді A4 B5
870 ₴
652,50 ₴
- В наявності
- Код: E2W5480BTA
- +380 (63) 515-96-10
Натяжний ролик приводного ременя Audi

- Зовнішній діаметр [мм] 76
- Внутрішній діаметр 8
- Ширина [мм] 20
Оригінальні номери:
AUDI 038145278, 038 145 278
SEAT 038 145 278, 038145278
VAG 038145278, 038903315P, 038903315D, 038903278, 038145299A, 038145283A
VW 038145278, 038 145 278
Застосування:
AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5)
SKODA SUPERB I (3U4)
VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)

BTA — польська фірма-виробник, що спеціалізується на продажу недорогих автозапчастин. Кіньком фірми є маточини та підшипники. Зділяє чимало уваги перевірки якості продуктів, що продаються: проводить геометричні дослідження, підбирає найбільш придатні матеріали та проводить комплексну оцінку виробів за допомогою твердомерів, а також мікротвердомерів. Має тісні зв'язки з європейським Labo-Tech
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, A4, A6, Golf, Passat |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | E2W5480BTA |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75.5 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ролик пристрою паразитний Audi / Audi A4 B5 |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Совместимость | Volkswagen PASSAT Variant (3B6) 2000-2005, Audi A6 Avant (4B5 C5) 1997-2005, Audi A4 Avant (8E5 B6) 2001-2004, Skoda SUPERB (3U4) 2001-2008, Audi A4 (8D2 B5) 1994-2001, Volkswagen PASSAT (3B2) 1996-2001, Volkswagen BORA (1J2) 1998-2005, Audi A4 Avant (8D5 B5) 1994-2001, Volkswagen BORA Kombi (1J6) 1999-2005, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Volkswagen PASSAT (3B3) 2000-2005, Audi A4 (8E2 B6) 2000-2004, Volkswagen PASSAT Variant (3B5) 1997-2001, Audi A6 (4B2 C5) 1997-2005 |
- Ціна: 652,50 ₴

