Топ продаж
-25%

Повітряний фільтр Рено Дастер/Renault Duster 1.5dCi 2011 з поролоном
440 ₴
330 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 323
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Dacia Duster 1,5dCi
Характеристики:
- після 2011 року випуску
- Виконування фільтра: Фільтр-патрон
- Довжина [мм]: 261
- Ширина [мм]: 97
- Висота [мм]: 68,5
Оригінальні номери:
- DACIA 82 00 985 420
- RENAULT 82 00 985 420
Застосовується повітряний фільтр Рено Дастер дизель:
DACIA DUSTER (HS_), DUSTER Автофургон/спорто-утилітарний автомобіль, LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN MCV (KS_), SANDERO 1.5D 05.10-
RENAULT DUSTER (HS_) 1.5D 05.10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 323 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia DOKKER 2012-, Dacia DOKKER Express 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault CLIO IV 2012-, Dacia SANDERO II 2012-, Renault Captur 2013- |
| Тип призначення | Повітряний фільтр Рено Дастер / Renault Duster 1.5dCi 2011 з паралоном |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
| Серія | DUSTER 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


