
Радіатор основний Fiat Ducato 1.9D 2.5D Фіат Дукато
3 820 ₴
- В наявності
- Код: NRF 52152
- +380 (63) 515-96-10
Радіатор охолодження Fiat Ducato 1.9D 2.5D
Матеріал: алюміній
Довжина мережі [мм]: 825
Ширина мережі [мм]: 416
Глибина мережі [мм]: 34
Конструкція радіатора: Ребра охолодження приєднані механічно
Оригінальні номери:
ALFA ROMEO 5969172ZF0, ZF05931556, 5969172, 05931556
CITROEN 1300F7, 1300F8
FIAT ZF05931556, 71735365, 5969172ZF0, 5969172, 5933380, 05931556
PEUGEOT 1300F7, 1300F8
TALBOT 5969172593, 5969172000, 1300F8, 1300F7
Застосування
ALFA ROMEO AR 6; CITROEN C25; FIAT DUCATO, DUCATO PANORAMA, TALENTO; PEUGEOT J5 1.9D/2.4D/2.5D 09.81-05.94
ALFA ROMEO AR 6 Автобус (280_), AR 6 Фургон (280_),
CITROEN C25 c бортовою платформою/ходова частина (280_, 290_), C25 Автобус (280_, 290_), C25 Фургон (280_, 290_),
FIAT DUCATO з бортовою платформою/ходова частина (280_), DUCATO з бортовою платформою/ходова частина (290_), DUCATO Panorama (280_), DUCATO Panorama (290_), DUCATO Фургон (280_), DUCATO Фургон (290_), TALENTO борт cової платформої/ходова частина (2) TALENTO Автобус (290_), TALENTO Фургон (290_),
PEUGEOT J5 c бортовою платформою/ходова частина (280L), J5 c бортовою платформою/ходова частина (290L), J5 Автобус (280P), J5 Автобус (290P), J5 Фургон (290L),
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | NRF 52152 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 825 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Ducato |
| Марка | Fiat |
| Совместимость | Fiat DUCATO Panorama (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Kasten (290) 1989-1994, Fiat DUCATO Panorama (290) 1990-1994, Fiat DUCATO Kasten (280) 1982-1990, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (290) 1989-1994, Peugeot J5 Bus (280P) 1981-1990, Peugeot J5 (280L) 1981-1990, Peugeot J5 (290P) 1990-1994, Peugeot J5 (290L) 1990-1994 |
- Ціна: 3 820 ₴



