Топ продаж
-25%

Радіатор оливний Ford Transit 2.2TDCI 2.4TDCI 2006
3 992 ₴
2 994 ₴
- Під замовлення
- Код: NIS 90723
Відправка з 09 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплообмінник Ford Transit 2.2TDCI/2.4TDCI 2006-
- Nissens 90723
Оригінальні номери:
Ford 1704068, BK3Q6B624BB
Застосування в дизельних двигунах Ford 2.2TDCI 2.4TDCI:
Ford Transit TT9 2006-
Ford Transit TTG 2014-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | NIS 90723 |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Довжина ядра радіатора | 126 мм |
| Ширина ядра радіатора | 116 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ford TRANSIT 2006-, Ford TRANSIT Bus 2006-, Ford TRANSIT Kasten 2006- |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
| Серія | TRANSIT 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴
