Топ продаж
-25%

Поршень Ford Transit 2,4TDCI V184 Puma
4 100 ₴
3 075 ₴
- Під замовлення
- Код: 3768 050
Відправка з 08 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень Ford Transit 2,4D +0,50
- Комплект поршнів Ford Transit V184 Puma з 2003 року випуску
Yenmak 3768 050 (тільки комплектом 4 шт)
- діаметр поршня 90,4 мм
- 130-137PS
- товщини кілець 2/2/2

Основні розміри поршня Форд Транзит 2,4 дизель
Діаметр циліндра [мм]: 89,9
Завищення розміру +0.50
Ступінь стиснення (компресії) [мм]: 53.500
Глибина угнутості 1 [мм]: 15.620
Діаметр угнутості [мм]: 47.100
довжина [мм]: 80.500
Діаметр пальця [мм]: 32
Довжина пальця [мм]: 71,1
| Використовується в дизельних автомобілях: | |
| Ford Transit: |
2.4 TDCi [04/03 .. ; 95 kW (130 PS); 2400 ccm] Common Rail 2.4 TDCi [04/03 .. ; 101 kW (137 PS); 2402 ccm] Common Rail |
| Використовується в дизельних двигунах: | |
| Ford: | H9FA [101 kW (137 PS); 2402 ccm; Дизель; Циліндр: 4 (DOHC)] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Об'єм двигуна | 2402 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр | 89.9 мм |
| Ремонтний розмір | 90.4 мм |
| Виробник | Yenmak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 3768 050 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь стиснення | 53.5 компресії |
| Довжина [мм]: | 80.5 мм |
| Діаметр пальця [мм]: | 32 |
| Сумісність з | Ford TRANSIT (FM_ _ FN_ _) 2000-2006, Ford TRANSIT Bus (FD_ _ FB_ _ FS_ _ FZ_ _ FC_ _) 2000-2006, Ford TRANSIT Kasten (FA_ _) 2000-2006 |
| Довжина пальця [мм]: | 66.15 |
| Диаметр цилиндра [мм]: | 89.9 |
| Діаметр угнутості [мм]: | 49 мм |
| Доп. информация 3: | з пазом/фаскою для олійною форсунки |
| Завышение размера [мм]: | 0.5 |
| Глибина угнутості [мм]: | 16.3 |
| Доп. информация 1: | для трапецеїдального шатуна |
| Доп. інформація 2 | с опорой поршневого кольца |
| Номер компонента в складі: | 08-148107-00 |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
| Серія | TRANSIT (FM_,FN_) 2000-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 075 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка


