Топ продаж
-25%

Втулка стабілізатора переднього Kia Sportage 2013-
220 ₴
165 ₴
- В наявності
- Код: CVKH-189
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього стабілізатора Kia Sportage 13-
- 100% відповідність оригіналу
- Виробництво CTR Корея
Характеристики:
- Внутрішній діаметр: 23
- Зовнішній діаметр [мм]: 33
- Монтажна ширина [мм]: 24
Оригінальні номери:
HYUNDAI 54813-2Y000, 54183-2Y000, 548132Y000
Застосування в автомобілях:
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6/1.7 CRDi/2.0 CRDi/2.0 CRDi 4WD/2.0 CRDi AWD/2.0 CVVT/2.0 CVVT AWD/2.0 GDi/2.0 GDI/2.0 GDi 4WD/2.0 GDI AWD 01.10-
HYUNDAI TUCSON IX(LM) 10-13
KIA SPORTAGE (SL) 1.6/1.7 CRDi/2.0 CRDi/2.0 CRDi 4WD/2.0 CRDi AWD/2.0 CVVT/2.0 CVVT AWD/2.0 GDi/2.0 GDI/2.0 GDi 4WD/2.0 GDI AWD 01.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Код запчастини | CVKH-189 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Kia SPORTAGE (SL) 2010-, Hyundai TUCSON (JM) 2004-2010 |
| Модель | Sportage |
| Марка | Kia |
| Серія | SPORTAGE (SL) 2010- |
| Совместимость | Kia SPORTAGE (SL) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання



