Топ продаж
-25%

Втулка заднього стабілізатора Chevrolet Captiva C100/140
140 ₴
105 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-84
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора Chevrolet Captiva заднього 06-
Характеристики:
| Внутрішній діаметр | 14,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Монтажна ширина [мм] | 36 |
- Виробництво Корея
- Місце встановлення: задній міст
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96 810 752, 96810752, 48 13 690, 48 06 488, 4813690, 4806488
Застосовність:
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D-3.2 06.06-
OPEL ANTARA (L07) 2.0 D-3.2 06.06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-84 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Chevrolet CAPTIVA (C100 C140) 2006-, Chevrolet Captiva Sport 2007-, Opel ANTARA 2006- |
| Модель | Captiva |
| Марка | Chevrolet |
| Серія | CAPTIVA (C100, C140) 2006- |
| Совместимость | Chevrolet CAPTIVA (C100 C140) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка


