Топ продаж
-25%

Сайлентблок переднього важеля Chevrolet Epica передній
360 ₴
270 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-43
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля передній Chevrolet Epica, Evanda
- Зовнішній діаметр [мм]: 40,3
- Висота [мм]: 57,5
- Внутрішній діаметр: 14,2
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96328434
Застосування:
CHEVROLET EPICA (KL1_) V250 07- , EVANDA V200 03-06 2.0/2.0D/2.5
DAEWOO EVANDA (KLAL) 2.0/2.0D/2.5 08.02-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.3 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Код запчастини | CVKD-43 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Chevrolet EVANDA (V200) 2003-2006 |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Epica |
| Серія | EPICA (V250) 2007- |
| Совместимость | Chevrolet EVANDA (V200) 2003-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

