Топ продаж
-25%

Втулка стабілізатора переднього D16 Chevrolet Aveo 1.4/1.2 08-
100 ₴
75 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-35
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора переднього Chevrolet Aveo 1.4/1.2 2008- D16
Характеристики
- Вага 0,045 кг
- Висота паковання 3,5 см
- Внутрішній діаметр 16 мм
- Довжина паковання 4,0 см
- Місце монтажу Передня вісь
- Ширина паковання 3,7 см
Оригінальні номери
GENERAL MOTORS 42589352, 96435295, 96653351, 96870461
Застосовність
CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255), AVEO Ліфтбек (T300)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-35 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005- |
| Модель | Aveo |
| Марка | Chevrolet |
| Серія | Aveo Sedan (T200) 2003-2008 |
| Совместимость | Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
