Топ продаж
-25%

Втулка стабілізатора заднього Chevrolet Lacetti D11,7
68 ₴
51 ₴
- Під замовлення
- Код: CVKD-32
Відправка з 06 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка заднього стабілізатора Chevrolet Lacetti 2007
Характеристики:
- Внутрішній діаметр: 11,7
- Зовнішній діаметр [мм]: 30
- Монтажна ширина [мм]: 32
Оригінальні номери:
- GENERAL MOTORS 96941967, 96437817
- CHEVROLET 96437817, 96941967, 96933806
- DAEWOO 96437817
Застосування:
CHEVROLET LACETTI (J200), NUBIRA універсал, NUBIRA седан, LACETTI седан (J200), LACETTI універсал (J200)
CHEVROLET LACETTI 2.0D 01.07-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Внутрішній діаметр | 11.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-32 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lacetti |
| Марка | Chevrolet |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
| Совместимость | Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

