Топ продаж
-25%

Втулка заднього стабілізатора Chevrolet Lacetti/ Шевроле Лачетті D11
100 ₴
75 ₴
- В наявності
- Код: CVKD-31
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора заднього D11 Chevrolet Lacetti, Daewoo Nubira
100% відповідність оригіналу
Виробництво Корея
Характеристики:
- Внутрішній діаметр 10,5
- Зовнішній діаметр [мм]: 30
- Монтажна ширина [мм]: 31,8
- Матеріал: гума
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96941966, 96474043
Застосування:
CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO LACETTI, NUBIRA 1.4/1.4 16V/1.6/1.8 05.03-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKD-31 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Lacetti |
| Тип призначення | Втулка заднього стабілізатора Chevrole Lacetti / Шевроле Лачетті D11 |
| Марка | Chevrolet |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
| Совместимость | Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання




