
Сальник колінвалу передній Daewoo Lanos 1.4/1.5
140 ₴
- В наявності
- Код: CO12010674
- +380 (63) 515-96-10
Передній сальник колінчастого вала Daewoo Lanos 1.4/1.5
- 30x42x7
Вживаність
Autobianchi Y10
Bmw 02 (E10), 3 (E21)
Citroen 2 CV, Acadiane, AMI, AMI Break, axel, C-Crosser (EP_), DS, DS Break, DS кабріо, Dyane, GS, GS Break, HY, ID, ID Break, ID кабріо, Mehari, Visa
Daewoo Gentra Похила задня частина, Gentra седан, Kalos (KLAS), Kalos седан (KLAS), Lacetti Похила задня частина (KLAN), Lacetti седан, Lacetti седан (J200), Lacetti універсал, Lanos (KLAT), Lanos седан (KLAT), Nexia седан Nubira (KLAJ), Nubira седан (KLAJ), Nubira седан (KLAN), Orion універсал (KLAJ), Rezzo (KLAU)
Dodge Caliber, Journey
Fiat Brava (182), Bravo I (182), Cinquecento (170), Croma (154), Doblo (119), Doblo Cargo (223), Fiorino Pick up (146), фургон Fiorino (146), Marea (185), Marea Weekend (185), Multipla (186), Palio (178BX), Palio Weekend (178DX), Panda (141A_), Panda (169), Panda Van (141_), Panda Van (169), Punto (176), Punto (188), Punto Van (176L), Punto Van (188AX), Punto кабріо (176C), Scudo Combinato (220P), Scudo фургон (220L), Seicento (187), Seicento Van (187), Siena (178_), Stilo (192), Stilo Multi Wagon (192), Strada пікап (178E), Tipo (160), Uno (146A/E)
Jeep Compass (MK49), Patriot (MK74)
Lancia Delta II (836), Lybra (839AX), Lybra SW (839BX), Y (840A), Y10 (156), Ypsilon (843),
Mitsubishi Grandis (NA_W), Outlander II (CW_W)
Opel Omega A (16_, 17_, 19_), Vectra C універсал
Renault 12
Toyota Auris (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_), Avensis (_T22_), Avensis (T25_), Avensis Liftback (_T22_), Avensis Station Wagon (_T22_), Avensis Verso (_CLM2_, _ACM2_), Avensis седан (T25), Avensis универсал (T25), Camry (_CV1_, _XV1_, _V1_), Camry (_CV2_, _XV2_), Camry (_V2_), Camry Liftback (_V1_), Camry Station Wagon (_V2_), Camry Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10), седан Camry (_V1_), седан Camry (_XV4_)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | CO12010674 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Серія | LANOS (KLAT) 1997- |
| Совместимость | Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Седан (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo LANOS (KLAT) 1997-, Daewoo NUBIRA Седан (KLAN) 2003-, Daewoo LANOS Седан (KLAT) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003-, ЗАЗ Sens 2002- |
- Ціна: 140 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




