
Фільтр повітряний Fiat Doblo 263/152 1.3D Multijet 2010-
632 ₴
474 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 002
- +380 (63) 515-96-10
Фільтр повітряний Fiat Doblo 263/152 1,3 Multijet 10-
Оригінальні номери:
Alfa Romeo 55183265, 51775324
Fiat 55183265, 51775324, 55193849
Ford 9S519601BA, 9S51 9601-B1A, 1706918, 1542778
Lancia 55183265, 51775324, 55193849
Opel 95513354, 834732, 0834732
Застосовується в автомобілях:
Alfa Romeo Mito (955_)
Fiat 500 (312_), 500 C (312_), Doblo з бортовою платформою/ходова частина (263_), Doblo Cargo (223_), Doblo вен (119_, 223_), Doblo вен (263_), Doblo Фургон/універсал (263_), Fiorino Фургон/універсал (225_), Grande Punto (199_), Idea (350_), Linea (323_, 110_), Panda (169_), Panda Van (169_), Punto (188_), Punto (199_), Punto EVO (199_), Qubo (225_), Strada Пикап (178_)
Ford KA (RU8)
Lancia Musa (350_), Ypsilon (843_)
Opel Combo Combi/Tour (X12), Combo Фургон/універсал (X12)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | F 026 400 002 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 |
| Кросс-номери | 55183265, 51775324, 55193849 |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Fiat DOBLO Kombi (152 263) 2009-, Fiat DOBLO Kasten/Kombi (263) 2010-, Fiat DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263) 2010-, Alfa Romeo MITO (955) 2008-, Fiat 500 2007-, Fiat 500 C 2009-, Fiat DOBLO (119) 2001-, Fiat DOBLO Cargo (223) 2001-, Fiat FIORINO Kasten/Kombi (225) 2007-, Fiat FIORINO Pick up (146) 1988-2001, Fiat PUNTO EVO (199) 2008-2012, Fiat PUNTO / GRANDE PUNTO (199) 2005-, Fiat PUNTO Van (176L) 1996-2000, Fiat PUNTO Van (188AX) 2000-2009, Fiat IDEA 2003-, Fiat LINEA (323) 2007-, Fiat PANDA (169) 2003-, Fiat PANDA Van (169) 2004-, Fiat QUBO (225) 2008-, Ford KA (RB_) 1996-2008, Ford KA (RU8) 2008-, Lancia MUSA (350) 2004-, Lancia YPSILON (843) 2003-2011, Lancia YPSILON (846) 2011-, Opel COMBO (71_) 1994-2001, Opel COMBO Kasten/Kombi 2001-, Opel COMBO Kasten/Kombi (X12) 2012-, Opel COMBO Tour 2001-, Opel COMBO Tour (X12) 2012- |
| Серія | DOBLO Kombi (152, 263) 2009- |
| Модель | Doblo |
| Марка | Fiat |
- Ціна: 474 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
