Топ продаж
-25%

Диск гальмівний передній Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 2005
2 730 ₴
2 047,50 ₴
- В наявності
- Код: ADG04363
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск передній гальмівний Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 2005-
Характеристики
- O окружності центрів отворів 114 мм
- Вага 5,86 кг
- Диск 4 -отв.
- Діаметр центрування 60 мм
- Зовнішній діаметр 256 мм
- Кількість кріпильних отворів 1
- Мін. товщина 22,2 мм
- Поверхня з покриттям
- Сторона монтажу Передня вісь
- Тип гальмівного диска зі внутрішньою вентиляцією
- Товщина 47 мм
- Товщина гальмівного диска 24 мм
Оригінальні номери
CHEVROLET 96549782
DAEWOO 96549782
Застосовність
CHEVROLET LACETTI (J200), LACETTI Ліфтбек (J200), LACETTI Універсал (J200), NUBIRA Ліфтбек
DAEWOO LACETTI Хетчбек (KLAN), NUBIRA Ліфтбек (J200), NUBIRA Wagon (J200)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG04363 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 256 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Серія | LACETTI (J200) 2003- |
| Совместимость | Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Daewoo LACETTI Hatchback (KLAN) 2004-, Chevrolet NUBIRA 2005-, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Седан (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Седан (KLAN) 2003-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047,50 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

