Топ продаж
-25%

Фільтр повітряний Chevrolet Epica 2.0D 2007-
620 ₴
465 ₴
- В наявності
- Код: ADG02295
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Epica 2.0D 07-11
Характеристики
- Виконання фільтра Фільтрувальний елемент
- Висота 45 мм
- Довжина 266 мм
- Ширина 216 мм
Оригінальні номери
CHEVROLET 96434764
DAEWOO 96434764
GENERAL MOTORS 96434764
Застосовність
CHEVROLET EPICA (KL1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG02295 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Epica |
| Серія | EPICA (V200) 2003-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
