Топ продаж
-25%

Фільтр повітряний Chevrolet Captiva 2.0D/2.4 2006
400 ₴
300 ₴
- В наявності
- Код: ADG02280
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Captiva 2.0 D/2.4 06-
Застосування
Chevrolet Captiva (C100, C140),
Opel Antara,
Vauxhall Antara (J26, H26)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG02280 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
