Топ продаж

Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 06- 1.2/1.4/1.5/1.6
240 ₴
- В наявності
- Код: ADG02239
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Aveo 06- 1.2/1.4/1.5/1.6
Оригінальні номери
CHEVROLET 42386928, 95627134, 96536693, 96536696
DAEWOO 42386928, 96536696
Вживаність
Chevrolet Aveo Похила задня частина (T200), Aveo Похила задня частина (T250, T255), Aveo седан (T250, T255), Kalos, Kalos седан,
Daewoo Kalos (KLAS), Kalos седан (KLAS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | ADG02239 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка
