Топ продаж
-25%

Сайлентблок заднього важеля Fiat Doblo 263/152 Opel Combo 10-
1 244 ₴
933 ₴
- В наявності
- Код: BC0939
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього поздовжнього важеля Fiat Doblo, Opel Combo 10-
Характеристики:
- Висота 167 мм
- Довжина 50 мм
- Сторона монтажу з обох боків
- Сторона монтажу Задня вісь
Оригінальні номери:
FIAT 51930336
Застосування в автомобілях:
Fiat Doblo (263) 2.0 D Multijet 135 к. с. 2010 — наст. час
Fiat Doblo (263) 1.6 D Multijet 90 (100, 105)л. с. 2010 — наст. час
Fiat Doblo (263) 1.3 D Multijet 90 л. с. 2010 — наст. час
Fiat Doblo (263) 1.3 D Multijet 75 л. с. 2013 — наст. час
Fiat Doblo (263) 1.4 95 к. с. Бензиновий 2010 — наст. час
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Виробник | BCGUMA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Висота | 220 мм |
| Висота внутрішня | 71 мм |
| Код запчастини | BC0939 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Fiat DOBLO Kombi (152 263) 2009-, Fiat DOBLO Kasten/Kombi (263) 2010-, Fiat DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263) 2010- |
| Марка | Fiat |
| Модель | Doblo |
| Серія | DOBLO Cargo (223) 2001- |
| Совместимость | Fiat DOBLO Kombi (152 263) 2009-, Fiat DOBLO Kasten/Kombi (263) 2010-, Fiat DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263) 2010-, Opel COMBO Tour 2001-, Opel COMBO Kasten/Kombi 2001-, Opel COMBO Tour (X12) 2012-, Opel COMBO Kasten/Kombi (X12) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



