
Сайлентблок важеля Ford Transit 2,0tdci/2,4tdci
264 ₴
198 ₴
- В наявності
- Код: FD-SB-2529
- +380 (63) 515-96-10
Сайлентблок переднього важеля передній Ford Transit 2,0 tdci/2,4 tdci/tde/tddi 2001-
Характеристики
Вага 0,163 кг
Внутрішній діаметр 14 мм
Зовнішній діаметр 38 мм
потрібна кількість 2
Сторона монтажу з обох боків
Сторона монтажу Передня вісь знизу
Сторона монтажу спереду
Оригінальні номери
FORD 4 041 450, 4 131 788, 4131778, YC15 3069 AF, YC15 3069 AG, YC15-3069-AO
Застосовність
FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 67.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Код запчастини | FD-SB-2529 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ford TRANSIT (FM_ _ FN_ _) 2000-2006, Ford TRANSIT Bus (FD_ _ FB_ _ FS_ _ FZ_ _ FC_ _) 2000-2006, Ford TRANSIT Kasten (FA_ _) 2000-2006, Ford TOURNEO CONNECT 2002- |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
| Серія | TRANSIT (FM_,FN_) 2000-2006 |
- Ціна: 198 ₴
