Топ продаж

Сайлентблок важеля переднього переднього Fiat Ducato
210 ₴
- В наявності
- Код: SAS8003202
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля переднього переднього Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer з 1994 року випуску
Sasic SAS8003202
У комплекті гумова частина, металева втулка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 49 мм |
| Висота внутрішня | 65 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Код запчастини | SAS8003202 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Fiat DUCATO Bus (230) 1994-2002, Fiat DUCATO Kasten (230L) 1994-2002, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (230) 1994-2002, Citroen JUMPER (230) 1994-2002, Citroen JUMPER Bus (230P) 1994-2002, Citroen JUMPER Kasten (230L) 1994-2002, Peugeot BOXER (230L) 1994-2002, Peugeot BOXER (230P) 1994-2002, Peugeot BOXER (ZCT_) 1994-2002 |
| Марка | Fiat |
| Модель | Ducato |
| Серія | DUCATO Bus (230) 1994-2002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
