Топ продаж
-25%

Сайлентблок переднього верхнього важеля Mitsubishi L300 задній
440 ₴
330 ₴
- Під замовлення
- Код: CB-H030
Відправка з 06 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього верхнього важеля Mitsubishi L300 ззаду
- P0/P1/P2/P45V/L03 1986-
- Оригінальні номери: 54449-43000
- Місце встановлення: важіль передній, верхній, ззаду
Застосування:
MITSUBISHI L 300 III Автобус (P0_W, P1_W, P2_W), L 300 III Фургон (P0_V, P1_V, P_2V)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L 300 |
| Виробник | Car-dex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Висота | 77 мм |
| Код запчастини | CB-H030 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mitsubishi L 300 Bus (P0_W P1_W P2_W) 1986-, Mitsubishi L 300 (LO3_P/G L0_2P) 1980-1987, Mitsubishi L 300 Pritsche/Fahrgestell (L03_P) 1980-1994, Mitsubishi L 300 Pritsche/Fahrgestell (P1_T ) 1994-2000 |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | L 300 |
| Серія | L 300 Bus (P0_W, P1_W, P2_W) 1986- |
| Совместимость | Mitsubishi L 300 Bus (P0_W P1_W P2_W) 1986-, Mitsubishi L 300 Pritsche/Fahrgestell (P1_T ) 1994-2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


