
Паливний фільтр Ssang Yong Actyon Rexton 2.0D 10-
576 ₴
- В наявності
- Код: N1330405
- +380 (63) 515-96-10
Фільтр паливний Ssang Yong Actyon, Rexton 2,0 XDI 10-
- Паливний фільтр вставка Ssang Yong Actyon, Korando, Rexton 2,0 XDI з 2010 р. в.
- Nipparts N1330405
- Колір виконання: чорний / бежевий
Оригінальні номери:
Ssang Yong 22476-34000, 2247634000
Застосовується в автомобілях:
SsangYong Actyon II
2.0 XDi 08-2012 - 110кв 150лс D20DTF вен
2.0 XDi 08-2012 - 129кв 175лс D20DTR вен
2.0 XDi 4x4 03-2013 - 129кв 175лс D20DTF вен
2.0 XDi 4x4 08-2012 - 110кв 150лс D20DTF вен
SsangYong Actyon Sports II
2.0 Xdi 10-2012 - 114кв 155лс D20DTR пікап
2.0 Xdi 4WD 10-2012 - 114кв 155лс D20DTR пікап
SsangYong Actyon Sports I (QJ)
2.0 Xdi 09-2011 - 114кв 155лс D20DTR пікап
2.0 Xdi 4WD 09-2011 - 114кв 155лс D20DTR пікап
SsangYong Korando
2.0 e-XDi 11-2010 - 129кв 175лс D20DTF всюдихід закритий
2.0 e-XDi 4WD 11-2010 - 129кв 175лс D20DTF всюдихід закритий
SsangYong Rexton W
2.0 Xdi 07-2012 - 114кв 155лс D20DTR всюдихід закритий
2.0 Xdi Allrad 07-2012 - 114кв 155лс D20DTR всюдихід закритий
SsangYong Rodius II
2.0 Xdi 07-2013 - 114кв 155лс D20DTR вен
2.0 Xdi 4WD 07-2013 - 114кв 155лс D20DTR вен
SsangYong Stavic
2.0 200 XDi 06-2013 - 100кв 136лс вездеход закрытый
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Rexton, Korando |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Nipparts |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | N1330405 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 101 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ssangyong Stavic 2005-2013, Ssangyong Rodius 2013-, Ssangyong Actyon 2012-, Ssangyong Rexton W 2012-, Ssangyong Korando 2010- |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Actyon |
| Серія | Rexton W 2012- |
| Совместимость | Ssangyong Actyon 2012-, Ssangyong Korando 2010-, Ssangyong Rexton W 2012- |
- Ціна: 576 ₴




