Топ продаж
-25%

Сайлентблок балки Citroen Berlingo 1,6HDI
800 ₴
600 ₴
- Під замовлення
- Код: SAS2600004
Відправка з 07 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки Citroen Berlingo 1,6HDI задньої
- Гумово-металічна опора
- Внутрішній діаметр 14 mm, зовнішній 80mm, внутрішня довжина 79 mm, зовнішня довжина 59 mm.
- Sasic 2600004
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 59 мм |
| Висота внутрішня | 79 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Код запчастини | SAS2600004 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Citroen BERLINGO 2008-, Citroen BERLINGO Kasten 2008- |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
| Серія | BERLINGO 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
