Топ продаж
-25%

Опора кульова переднього нижнього важеля Peugeot Partner 1.6HDI 2008-
550 ₴
412,50 ₴
- Під замовлення
- Код: TC1022
Відправка з 05 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора переднього ричага нижня Citroen Berlingo, Peugeot Partner 1.6HDI 2008-
Основні характеристики:
- Місце встановлення: проворуч, ліворуч, знизу
- Розмір різьблення M14x1.5
- Виробник Delphi TC1022
- Лів/Прав (нижн)
- Діаметр конуса 15,8mm
Застосування:
| CITROEN | BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, C4, C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 II, C4 PICASSO I, DS4, DS5; DS DS 4, DS 5 | 1.2-Electric 08.00- |
Оригінальні номера:
- CITROEN 3640.60, 3640.68, 3640.70, 3640.73, 9817375080, 3640.53
- DS 9817375080, 364073
- PEUGEOT 9817375080, 3640.73, 3640.70, 3640.68, 3640.60, 3640.53
Використовується в автомобілях:
- CITROEN BERLINGO з бортовою платформою/ходова частина (B9), BERLINGO MULTISPACE (B9), BERLINGO Фургон (B9), C4 Grand Picasso I (UA_), C4 I (LC_), C4 II (B7), C4 Picasso I вен (UD), C4 купе (LA_), DS4, D5, DS, DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_), DS 5
- PEUGEOT 3008 вэн (0U_), 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 CC (3B), 307 SW (3H), 307 SW Фургон/универсал (3E_, 3H_), 308 CC (4B_), 308 I (4A_, 4C_), 308 SW I (4E_, 4H_), 5008 (0U_, 0E_), 508 SW I (8E_), PARTNER Tepee, PARTNER Фургон, RCZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, 308, Berlingo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC1022 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Citroen BERLINGO 2008-, Citroen BERLINGO Kasten 2008-, Citroen C4 I (LC_) 2004-, Citroen C4 II (B7) 2009-, Citroen C4 Picasso I (UD_) 2007-, Citroen DS4 2011-, Citroen DS5 2011-, Peugeot 3008 2009-, Peugeot 307 (3A/C) 2000-, Peugeot 307 Break (3E) 2002-, Peugeot 307 SW (3H) 2002-, Peugeot 307 CC (3B) 2003-, Peugeot 308 (4A_ 4C_) 2007-, Peugeot 308 SW 2007-, Peugeot 308 CC 2009-, Peugeot 308 II 2013-, Peugeot 508 2010-, Peugeot 508 SW 2010-, Peugeot 5008 2009-, Peugeot PARTNER 2008- |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Partner |
| Серія | PARTNER 2008- |
| Совместимость | Citroen BERLINGO 2008-, Citroen BERLINGO Kasten 2008-, Peugeot 308 (4A_ 4C_) 2007-, Peugeot 308 SW 2007-, Peugeot 308 CC 2009-, Peugeot 3008 2009-, Peugeot 5008 2009-, Peugeot PARTNER 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,50 ₴
