Топ продаж
-25%

Підшипник передньої маточини колеса, комплект Citroen Berlingo 1.6 HDI
2 068 ₴
1 551 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3584
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передньої маточини колеса, комплект Citroen Berlingo 1.6HDI
SKF VKBA 3584
Для двигунів DV6BTED4, DV6ETED
Радіально-упірний кульковий підшипник 36x42x82
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | VKBA 3584 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Ширина | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Основні | |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутренний диаметр | 42.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Citroen BERLINGO 2008-, Citroen BERLINGO Kasten 2008- |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
| Серія | BERLINGO 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴
