Топ продаж
-25%

Ролик ремня ГРМ Citroen Berlingo 1.4HDI 1.6HDI
1 140 ₴
855 ₴
- В наявності
- Код: Map23355
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний ременя ГРМ Citroen Berlingo 1.4HDI/1,6HDI
Mapco 23355
Оригінальні номери:
- 1562503
- 9400829889
- 0829.88
- Y401-12-770D
- 31316844
CITROEN 0829.88, 0829.89, 082988, 082989, 96 413 140, 96413140
Характеристики:
- Ширина: 29 мм
- Зовнішній діаметр: 60 мм
Застосування в дизельних автомобілях:
| Citroen Berlingo: | 1.6 HDI 110 [08/05 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HZ (DV6TED4)] 1.6 HDI 75 [07/05 .. ; 55 kW (75 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HW (DV6ETED), DV6B] 1.6 HDI 90 [07/05 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HX (DV6ATED4)] 1.6 HDi 75 [04/08 .. ; 55 kW (75 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HT (DV6BTED4)] 1.6 HDi 75 [04/08 .. ; 55 kW (75 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HT (DV6BUTED4)] 1.6 HDi 90 [04/08 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HS (DV6TED4BU),9HX (DV6ATED4)] |
| Citroen C1: | 1.4 HDi [06/05 .. ; 40 kW (54 PS); 1398 ccm; Код двигуна: DV4D] |
| Citroen C2: | 1.4 HDi [09/03 .. ; 50 kW (68 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HX (DV4TD),8HZ (DV4TD)] 1.6 HDi [09/05 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen C3 I: | 1.4 16V HDi [02/02 .. ; 66 kW (90 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HY (DV4TED4)] 1.4 HDi [02/02 .. ; 50 kW (68 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HX (DV4TD)] 1.4 HDi [07/03 .. ; 52 kW (70 PS); 1398 ccm] 1.4 HDi [05/05 .. ; 55 kW (75 PS); 1398 ccm] 1.6 16V HDi [10/05 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HX (DV6ATED4)] 1.6 16V HDi [09/05 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen C3 II: | 1.4 HDi 70 [11/09 .. ; 50 kW (68 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HR (DV4C),8HZ (DV4TD)] |
| Citroen C3 Picasso: | 1.6 HDi [02/09 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HX (DV6ATED4)] 1.6 HDi [02/09 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen C4: | 1.6 HDi [11/04 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HX (DV6ATED4)] 1.6 HDi [11/04 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)] 1.6 HDi [07/06 .. ; 85 kW (116 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HY (DV6TED4)] |
| Citroen C4 Picasso I: | 1.6 HDi [02/07 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen C5 II: | 1.6 HDi [09/04 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen C5 III: | 1.6 HDi [02/08 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HZ (DV6TED4)] |
| Citroen Jumpy: | 1.6 HDi 90 [01/07 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HU (DV6UTED4)] |
| Citroen Nemo: | 1.4 HDi [02/08 .. ; 50 kW (68 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HS (DV4TD)] |
| Citroen Xsara: | 1.4 HDi [01/03 .. 03/05; 50 kW (68 PS); 1398 ccm; Код двигуна: 8HX (DV4TD)] |
| Citroen Xsara Picasso: | 1.6 HDi [09/05 .. ; 66 kW (90 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HX (DV6ATED4)] 1.6 HDi [05/04 .. ; 80 kW (109 PS); 1560 ccm; Код двигуна: 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)] |
Ролик ременя ГРМ застосовується в автомобілях Форд і Пежо 1.4D 1.6D 09.01-:
- FORD FIESTA V, FIESTA VI, FUSION
- PEUGEOT 1007, 107, 206, 206+, 206 SW, 207, 307
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mapco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ролик з натягувачем |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | Mapco 23355 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Jumpy |
| Ширина | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Citroen JUMPY 2007-, Peugeot EXPERT 2007-, Peugeot BIPPER (AA_) 2008-, Peugeot BIPPER Tepee 2008- |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 60 мм |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumpy |
| Серія | JUMPY 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





