Топ продаж
-25%

Фільтр повітряний Citroen Berlingo / Ситроен Берлинго 1.6HDI с паралоном
500 ₴
375 ₴
- В наявності
- Код: PX A1339
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen Berlingo 1,6HDI / Peugeot Expert 1,6HDI / Fiat Scudo 1,6HDI дизель
Характеристики:
- Производство Франция
- с паралоном
- Исполнение фильтра: Фильтр-патрон
- Длина [мм]: 317
- Ширина [мм]: 113
- Высота [мм]: 63
Оригинальные номера:
PEUGEOT E147242, 9642939680, 1444X5, 1444TJ, 1444CP, 1420R7, 1420L7
ROVER/AUSTIN FA3001
SUZUKI 1378073J000000, 1378073J00
Используется в дизельных автомобилях:
CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, BERLINGO/MINIVAN, C2, C3 I, C3 II, C3 PICASSO, C4, C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 PICASSO I, XSARA PICASSO 1.4D/1.6D 02.02-
PEUGEOT 1007, 206 1.4D/1.6D 02.02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Picasso, C2, C3, C4, 207, 208, 1007 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | PX A1339 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ford FIESTA Van 2009-, Peugeot EXPERT 2007-, Peugeot PARTNER 2008-, Ford FOCUS II Sedan (DA_) 2005-, Fiat SCUDO (270_) 2007-, Fiat SCUDO Kasten (270_) 2007-, Citroen BERLINGO Kasten 2008-, Ford FIESTA VI 2008-, Citroen BERLINGO 2008-, Ford FUSION (JU_) 2002-, Citroen XSARA Break (N2) 1997-2010 |
| Висота, мм | 63 |
| Длина, мм | 317 |
| Ширина, мм | 113 |
| Тип призначення | Фільтр повітряного Citroen Berlingo / Сітроєн Берлінго 1.6HDI з паралоном |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
| Серія | BERLINGO 2008- |
| Совместимость | Citroen BERLINGO 2008-, Citroen BERLINGO Kasten 2008-, Citroen C2 (JM_) 2003-, Citroen C3 II 2009-, Citroen C3 Pluriel (HB_) 2003-, Citroen C3 Picasso 2009-, Citroen C4 II (B7) 2009-, Citroen C4 2006-, Citroen C4 Coupe (LA_) 2004-, Citroen C4 Picasso I (UD_) 2007-, Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2006-, Peugeot 206 Stufenheck 2007-, Peugeot 206 SW (2E/K) 2002-, Peugeot 206 CC (2D) 2000-, Peugeot 206+ (T3E) 2009-, Peugeot 207 (WA_ WC_) 2006-, Peugeot 207 CC (WD_) 2007-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007-, Peugeot 307 (3A/C) 2000-, Peugeot 307 Break (3E) 2002-, Peugeot 307 SW (3H) 2002-, Peugeot 307 CC (3B) 2003-, Fiat SCUDO (270_) 2007-, Fiat SCUDO Kasten (270_) 2007-, Fiat SCUDO Pritsche/Fahrgestell (270_) 2007-, Peugeot EXPERT (VF3V_) 2007-, Peugeot EXPERT (VF3A_ VF3U_ VF3X_) 2007-, Peugeot EXPERT 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




