
Олива моторна Eurolub 10w40 Formel-2 5л MB229.1 VW505.00
1 640 ₴
1 230 ₴
- Під замовлення
- Код: FORMEL 2 10W40 5L
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Олива напівсинтетична моторна Eurolub SAE 10W-40 Formel-2 5L
- каністра 5 літрів
- В'язкість: SAE 10W-40
- Класи якості: ACEA A3/B4, API SL/CF
- Допуски: MB 229.1; VW 505.00
Олія напівсинтетика 10W40 Євролюб для Мерседес
Напівсинтетична моторна олива, виготовлена за сучасними технологіями очищення нафтопродуктів із високопродуктивних мастильних компонентів і має покращені та високі стабільні властивості, що вказує на високу стабільність класу в'язкості у разі інтервалів заміни оливи. Забезпечує надійний старт за низьких і високих температур. Мийні компоненти присадок забезпечують чистоту двигуна за екстремальних навантажень. Олива рекомендована для подовжених інтервалів заміни за рекомендацією автовиробу. Пакет присадок виводить із двигуна продукти горіння (нагар) й ефективно захищає двигун від корозії та зменшує знос робочих деталей.
Застосовується в бензинових і дизельних двигунах, також для турбо двигунів і версій з каталізатором (не може застосовуватися за наявності систем PD, WIV, DPF).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROLUB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Вид масла | Напівсинтетичне |
| Для типу двигунів | Всі типи |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Об'єм рідини | 5 л |
| Стандарт API | SL/CF |
| Стандарт ACEA | A3/B4 |
| Допуск Mercedes Benz | MB 229.1 |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz MB2291 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Индекс вязкости | 154 cSt |
| °t Спалаху СОС | 229 °C |
| Базовое число | 7.88 mg KOG/g |
| Вязкость при 100°С | 14.2 cSt |
| В'язкість при 40°С | 95 cSt |
| °t Втрати текучості | -27 °C |
| SAE | FORMEL 2 SAE 10W-40 |
| Сульфатна зольність | 0.97 g/100g |
| Щільність при 15°С | 0.874 g/cm3 |
- Ціна: 1 230 ₴
