
Масло моторне Eurolub WIV ECO 5w30 Exclusive 5L VW 504.00/507.00
2 680 ₴
2 010 ₴
- В наявності
- Код: WIV ECO 5W30 5L
- +380 (63) 515-96-10
Масло синтетика Eurolub WIV ECO 5w30 Exclusive 5L

- для сучасних бензинових і дизельних моторів
-
для автомобілів, оснащених сажовим фільтром (фільтр регенерації DPF)
-
для системи упорскування PD (насос-форсунки)
-
для системи тех. обслуговування LongLife-Service
каністра 5 літрів
В'язкість: SAE 5W-30
Класи якості: ACEA A3/B4, C3
Допуски: BMW longlife-04; MB-Freigabe 229.51; VW 504.00, 507.00; Porsche C30
Моторне масло Ultra Hightec для сучасних бензинових і дизельних двигунів. Eurolub WIV ECO 5W-30 зменшує парникові викиди від пального завдяки зменшенню емісії та дбайливому ставленню до навколишнього середовища. WIV ECO спеціально розроблений для двигунів з подовженим інтервалом пробігу (WIV) або 2 роки пробігу або до 50000 км.(за приписом заводу автовиробника). WIV ECO 5W-30 може бути використаний також в інших видах двигунів. Необхідно дивитися відповідність і розпорядження заводу виробника. Завдяки особливому пакету присадок сприяє очищення вихлопних газів дизельних двигунів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROLUB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид масла | Синтетичне |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Для типу двигунів | Всі типи |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм рідини | 5 л |
| Стандарт ACEA | A3/B4, C3 |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz 22951; Volkswagen 50700 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Индекс вязкости | 160 cSt |
| °t Спалаху СОС | 215 °C |
| Вязкость при 100°С | 11.6 cSt |
| В'язкість при 40°С | 70 cSt |
| °t Втрати текучості | -38 °C |
| SAE | WIV ECO SAE 5W/30 |
| Щільність при 15°С | 0.849 g/cm3 |
- Ціна: 2 010 ₴


