
Прокладка головки блока Mercedes 3,0D/TD OM617 Elring
від 1 456 ₴
від 1 092 ₴
- В наявності
- Код: EL776769
- +380 (63) 515-96-10
Прокладка головки блока Mercedes W123 3,0D/TD OM617
Elring 776.769
Використовується в автомобілях
Mercedes-Benz /8 (W115):
240 D 3.0 (115.114) [08/74 .. 11/76; 59 kW (80 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.910]
Mercedes-Benz G-Class (W460):
300 GD (460,3) [12/79 .. 12/91; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.931]
Mercedes-Benz KOMBI (S123):
300 T D (123.190) [09/77 .. 10/85; 59 kW (80 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.912]
300 T Turbo-D (123.193) [10/80 .. 11/85; 92 kW (125 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.952]
Mercedes-Benz Stufenheck (W123):
300 D (123.130) [03/79 .. 11/85; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.912]
300 D (123.130) [02/76 .. 07/80; 59 kW (80 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.912]
Mercedes-Benz T1 (601):
209 D 2.9 [12/82 .. 01/90; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.913]
Mercedes-Benz T1 (602):
309 D 3.0 [10/82 .. 01/90; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.913]
Mercedes-Benz T1/TN:
409 D [04/82 .. 01/89; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Код двигуна: OM 617.913]
Використовується у двигунах Mercedes-Benz:
OM 617.910 [01.1974 До 12.1976; 59 kW (80 PS); 2998 ccm; Дизель; Циліндр: 5 (SOHC/OHC)]
OM 617.912 [02.1976 До 11.1985; 59 – 65 kW (80 – 88 PS); 2998 ccm; Дизель; Циліндр: 5 (SOHC/OHC)]
OM 617.913 [04.1982 До 01.1989; 65 kW (88 PS); 2998 ccm; Дизель; Циліндр: 5 (SOHC/OHC)]
OM 617.931 [65 kW (88 PS); 2998 ccm; Дизель; Циліндр: 5 (SOHC/OHC)]
OM 617.952 [92 kW (125 PS); 2998 ccm; Дизель; Циліндр: 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElringKlinger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | ELRING 776769 |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class, T1/TN, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mercedes-Benz T1/TN 1981-1995 |
| Модель | T1 |
| Серія | T1 (601) 1977-1996 |
- Ціна: від 1 092 ₴

