
Термостат в корпусі Renault Trafic / Рено Трафик 1.9DCI
1 220 ₴
915 ₴
- В наявності
- Код: 6454.89J
- +380 (63) 515-96-10
Термостат Renault Master, Opel Movano, Nissan Primastar 1,9D
- Виробництво Vernet Франція
- Температура відкривання 89°C
- З прокладкою
- Матеріал корпусу: пластик
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 009112305, 09112305, 091160168
GMC 9 112 305
NISSAN 11061-00QAD, 11060-AW300, 11060-00Q0D
OPEL 9112305, 93198017, 91160168, 4432983, 4408928, 44 04 305, 09112305, 04 404 305
RENAULT 8200674368, 82 00 074 346, 6001545350
SUZUKI 17550-84CT2-000, 17550-84CT2, 17550-84CT1-000, 17550-84CT1, 17550-84CT0-000, 17550-84CT0
VAUXHALL 9112305
Використовується в автомобілях:
| Nissan Primastar: |
dCi 100 [03/01 .. ; 74 kW (101 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 760] dCi 80 [03/01 .. ; 60 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 762] dCi 100 [09/02 .. ; 74 kW (100 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 760] dCi 140 [07/03 .. ; 99 kW (135 PS); 2463 ccm; Код двигателя: G9U 730] dCi 80 [09/02 .. ; 60 kW (82 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 762] |
| Nissan Primera: | 1.9 dCi [04/03 .. ; 88 kW (120 PS); 1870 ccm] |
| Opel Movano: | 1.9 DTI [10/01 .. ; 60 kW (82 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 772,F9Q 774] |
| Opel Vivaro: |
1.9 DI [08/01 .. ; 60 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 762,F9Q 774] 1.9 DTI [08/01 .. ; 74 kW (101 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 760] |
| Renault Clio II: |
1.9 D [09/98 .. 05/05; 47 kW (64 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F8Q 630] 1.9 dTi [12/99 .. 05/05; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 780] |
| Renault Espace IV: |
1.9 dCi [04/03 .. 02/05; 85 kW (116 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 820] 1.9 dCi [11/02 .. ; 88 kW (120 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 680,F9Q 820,F9Q 826] |
| Renault Kangoo: |
1.9 dCi 4x4 [10/03 .. ; 62 kW (84 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 790] 1.9 dCi 4x4 [10/01 .. ; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 782,F9Q 790] 1.9 dTi [02/00 .. ; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 780] D 65 1.9 [08/97 .. ; 47 kW (64 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F8Q 630,F8Q 632] |
| Renault Laguna II: |
1.9 dCi [03/01 .. ; 79 kW (107 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 718,F9Q 754] 1.9 dCi [03/04 .. ; 68 kW (92 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 664] 1.9 dCI [06/01 .. ; 77 kW (105 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 752] 1.9 dCi [03/01 .. ; 88 kW (120 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 670,F9Q 674,F9Q 750] 1.9 dCi [10/01 .. ; 74 kW (100 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 754] 1.9 dCi [05/05 .. ; 96 kW (130 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 758,F9Q 759] 1.9 dCi [01/05 .. ; 81 kW (110 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 674,F9Q 758] |
| Renault Master II: | 1.9 dCi 80 [11/01 .. ; 60 kW (82 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 772,F9Q 774] |
| Renault Megane I Grandtour: |
1.9 dCi [02/01 .. ; 75 kW (102 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 732,F9Q 733,F9Q 738] 1.9 dTi [02/01 .. ; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 744] |
| Renault Scenic I: |
1.9 dCi [09/99 .. 08/03; 75 kW (102 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 732,F9Q 733] 1.9 dCi RX4 [11/00 .. 08/03; 75 kW (102 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 740] 1.9 dTi [09/99 .. 08/03; 72 kW (98 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 731,F9Q 734,F9Q 736] 1.9 dTi [02/01 .. 08/03; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 744] 2.0 16V [07/00 .. 08/03; 102 kW (139 PS); 1998 ccm; Код двигателя: F4R 740,F4R 741,F4R 746] |
| Renault Trafic II: |
1.9 dCi [04/01 .. 07/03; 59 kW (80 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 762] 1.9 dCI 100 (JL0C) [03/01 .. ; 74 kW (101 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 760] 1.9 dCI 80 (JL0B) [03/01 .. ; 60 kW (82 PS); 1870 ccm; Код двигателя: F9Q 762] |
Термостат застосовується також в автомобілях 1,5D-4,0 01.96-:
- Dacia Solenza;
- Mitsubishi Carisma, Space Star;
- Nisan 350 Z, Interstar, Pathfinder III, Primastar, Primera;
- Opel Movano, Vivaro A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VERNET |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 6454.89J |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Renault TRAFIC II (EL) 2001-, Opel VIVARO (J7) 2001- |
| Материал | полімерний матеріал |
| Вес (кг) | 0.23 кг |
| Общая информация: | з корпусом і ущільненням |
| Точка включения [°С]: | 89 °C |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Серія | KANGOO (KC0/1_) 1997-2009 |
- Ціна: 915 ₴


