
Прокладка головки блока Volkswagen Caddy 1,9SDI/TDI Reinz
від 1 720 ₴
від 1 290 ₴
- В наявності
- Код: 61-31325-10
- +380 (63) 515-96-10
Прокладка головки блока Audi, Volkswagen Caddy, Skoda Octavia 1,9SDI/TDI AHF/AGR
Victor Reinz 61-31325-10
2 отвори, товщина 1.63mm
Товщина [мм]: 1,53 мм
Конструкція прокладка: Прокладка металева ущільнювальна
Кількість отворів: 2
Діаметр [мм]: 80,50 мм
Використовується в автомобілях
Audi: A3
Skoda: Octavia
Volkswagen: Bora, Caddy, Golf, New, Polo
Використовується у двигунах
AGR 1896 ccm; Дизель; Циліндр: 4
AHF 1896 ccm; Дизель; Циліндр: 4
ALH 1896 ccm; Дизель; Циліндр: 4
AGP 1896 ccm; Дизель; Циліндр: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Код запчастини | 61-31325-10 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Товщина | 1.53 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004 |
| Модель | Golf |
| Серія | CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004 |
- Ціна: від 1 290 ₴

