
Ремень ГРМ Ford Escort / Форд Эскорт Курьер 1.8D 116z
720 ₴
540 ₴
- Під замовлення
- Код: 94688
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (63) 515-96-10
Ремень ГРМ Ford Escort, Courier 1,8D/TD Dayco
- Число зубцов: 116
- Ширина (мм): 22 мм
Используется в автомобилях:
| Ford Escort '95 Kasten |
1.8 D [01/95 .. ; 44 kW (60 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTF,RTH] 1.8 Turbo D [12/95 .. 06/01; 51 kW (70 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RVA] |
| Ford Escort Classic | 1.8 TD [10/98 .. 07/00; 66 kW (90 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RFD,RFK] |
| Ford Escort Classic Turnier | 1.8 TD [02/99 .. 07/00; 66 kW (90 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RFD,RFK] |
| Ford Escort VI |
1.8 D [09/92 .. 01/95; 44 kW (60 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTH] 1.8 TD [02/93 .. 01/95; 66 kW (90 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RFD,RFK] |
| Ford Escort VII |
1.8 D [01/95 .. 12/96; 44 kW (60 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTE,RTF,RTH] 1.8 TD [01/95 .. 10/98; 66 kW (90 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RFD,RFK] 1.8 Turbo D [12/95 .. 10/98; 51 kW (70 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RVA] |
| Ford Fiesta IV |
1.8 D [08/95 .. 04/00; 44 kW (60 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTJ,RTK] TD 1.8 [03/00 .. ; 55 kW (75 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTN,RTP,RTQ] |
| Ford Mondeo I | 1.8 TD [06/93 .. 08/96; 65 kW (88 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RFM,RFN] |
| Mazda 121 III | 1.8 D [03/96 .. 04/03; 44 kW (60 PS); 1753 ccm; Код двигателя: RTJ,RTK] |
Варианты применения:
Ford Escort IV, Escort V, Escort VI, Fiesta, Fiesta III, Fiesta IV, Mondeo I, Mondeo II, Orion II 1.8D 10.87-04.03
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAYCO |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Код запчастини | 94688 |
| Кількість зубців паса | 116 шт. |
| Длина ремня | 81 мм |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Ford MONDEO II (BAP) 1996-2000, Ford ESCORT '95 Express (AVL) 1995 -, Ford ESCORT IV (GAF АВФ ABFT) 1985-1990, Ford ESCORT VI (GAL) 1992-1995, Ford ESCORT VI (GAL) 1993-1995, Ford ESCORT VII (GAL AAL ABL) 1995-2002, Ford ESCORT VII (GAL AFL) 1995-1999 |
| Серія | ESCORT V (GAL) 1990-1992 |
| Модель | Escort |
- Ціна: 540 ₴


