Топ продаж

Сальник розпредвалу Opel Ascona, Kadett 1,6D/1,7D
130 ₴
- В наявності
- Код: EL702269
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розпредвалу Opel Kadett, Astra, Ascona 35X48X7 1,6D/1,7D
- 35X48X7
Застосовується в автомобілях:
Opel
Ascona C 1.6 D 1982 – 1988
Astra F 1.7 D 1992 – 1992
Astra F 1.7 TD 1994 – 1998
Astra G 1.7 TD 1998 – 2000
Kadett E 1.6 D 1984 – 1989
Kadett E 1.7 D 1989 – 1991
Vectra A 1.7 D 1988 – 1992
Vectra A (86_, 87_) 2.5 CD 4x4 1992 – 1995
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Kadett, Ascona, Astra |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | EL702269 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Kadett |
| Серія | KADETT E Kasten (37_, 47_) 1984-1993 |
| Совместимость | Opel ASTRA G CC (F48_ F08_) 1998-2009, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



