
Сальник коленвала задній Opel Kadett 1,6D/1,7D/1,8/2,0 80X104X11
664 ₴
498 ₴
- В наявності
- Код: EL694770
- +380 (63) 515-96-10
Сальник колінвалу задній Opel Kadett, Asrtra 1,6D/1,7D/1,8/2,0
- 80X104X11
Використовується в автомобілях:
Opel:
Ascona C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 D 1982 – 1988
Ascona C Похила задня частина (84_, 89_) 1.6 D 1982 – 1988
Astra F (56_, 57_) 1.7 TD 1994 – 1998
Astra F CLASSIC Похила задня частина 1.7 TD 1998 – 2000
Astra F Van (55_) 1.7 D 1992 – 1999
Astra F Van (55_) 1.7 TD 1994 – 1999
Astra F Похила задня частина (53_, 54_, 58_, 59_) 1.7 D 1991 – 1992
Astra F Похила задня частина (53_, 54_, 58_, 59_) 1.7 TD 1994 – 1998
Astra F универсал (51_, 52_) 1.7 D 1991 – 1992
Astra F универсал (51_, 52_) 1.7 TD 1994 – 1998
Astra G Похила задня частина (F48_, F08_) 1.7 TD 1998 – 2000
Astra G седан (F69_) 1.7 TD 1998 – 2000
Astra G універсал (F35_) 1.7 TD 1998 – 2000
Astra G van (F70) 1.7 TD 1999 – 2005
Kadett E (39_, 49_) 1.6 D 1984 – 1989
Kadett E (39_, 49_) 1.7 D 1989 – 1991
Kadett E Combo (38_, 48_) 1.6 D 1986 – 1989
Kadett E Combo (38_, 48_) 1.7 D 1989 – 1994
Kadett E Похила задня частина (33_, 34_, 43_, 44_) 1.6 D 1984 – 1989
Kadett E Похила задня частина (33_, 34_, 43_, 44_) 1.7 D 1989 – 1991
Kadett E універсал (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D 1984 – 1989
Kadett E універсал (35_, 36_, 45_, 46_) 1.7 D 1989 – 1991
Kadett E фургон (37_, 47_) 1.6 D 1984 – 1988
Kadett E фургон (37_, 47_) 1.7 D 1988 – 1992
Vectra A (86_, 87_) 1.7 D 1988 – 1992
Vectra A (86_, 87_) 2.5 CD 4x4 1992 – 1995
Vectra A Похила задня частина (88_, 89_) 1.7 D 1988 – 1992
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | EL694770 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel ASCONA C (81_ 86_ 87_ 88_) 1981-1988, Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Opel ASTRA G CC (F48_ F08_) 1998-2009, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993 |
| Серія | KADETT E Kasten (37_, 47_) 1984-1993 |
- Ціна: 498 ₴

