Топ продаж
-25%

Сальник клапана впуск/выпуск Isuzu / Opel 1.5TD-1.7TD
60 ₴
45 ₴
- В наявності
- Код: PA658
+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана впуск/выпуск Isuzu/Opel 1,5TD/1,7TD

- Сальник клапана впуск/выпуск Isuzu Gemini, Opel Astra F, Corsa, Kadett, Vectra1,5TD/1,7TD 4EC1/T4EC1
- Сальник клапана
- впуск/випуск
- діаметр = 7 мм
Використовується в автомобілях:
Isuzu: Gemini
Mazda: 323
Opel: Astra, Combo, Corsa, Kadett, Vectra
Vauxhall: Astra, Cavalier, Combo, Corsa, Corsavan, Nova, Novavan, Vectra
Використовується у двигунах:
Isuzu:
C190 1951 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Mazda:
4EE1-T 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Opel:
15 D (4EC1) 1488 ccm; Дизель; Циліндр: 4
17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Vauxhall:
15 DT 1488 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Kadett |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | PAYEN |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | PA658 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992 |
| Висота | 10.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993, Opel COMBO (71_) 1994-2001, Opel CORSA A CC (93_ 94_ 98_ 99_) 1982-1993, Opel CORSA A Kasten 1986-1994, Opel CORSA B (73_ 78_ 79_) 1993-2002, MAZDA 323 BF 1985-1991, Opel VECTRA A CC (88_ 89_) 1988-1995, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995 |
| Марка | Opel |
| Модель | Kadett |
| Серія | KADETT E CC (33_, 34_, 39_, 43_, 44_, 49_) 1984-1993 |
| Совместимость | Opel KADETT D (32_ 37_ 39 _42) 1979-1984, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993, Opel KADETT E Caravan (35_ 36_ 45_ 46_) 1984-1991, Opel KADETT E Cabriolet (43B_) 1986-1993, Opel KADETT E Kasten (37_ 47_) 1984-1993, Opel KADETT E Combo (38_ 48_) 1986-1994, Opel VECTRA A CC (88_ 89_) 1988-1995, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel KADETT D (31_-34_ 41_-44_) 1979-1984, Opel KADETT D Caravan (35_ 36_ 45_ 46_) 1979-1984 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


