Топ продаж
-25%

Прокладка ГБЦ Opel Vectra/Isuzu 1,7D/TD 1,40mm
3 280 ₴
2 460 ₴
- Під замовлення
- Код: 10071300
Відправка з 09 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блока OPEL/ISUZU 1,7D/TD 4EE1/4EE1-T 0! 1,40mm
Ajusa 10071300
- Товщина [мм]: 1,40 мм
- Конструкція прокладка: Прокладка металева ущільнювальна
- Діаметр [мм]: 80,50 мм
Використовується в автомобілях
Mazda: 323
Opel: Astra, Combo, Corsa, Vectra
Використовується у двигунах
Isuzu:
17 D 4EE1 OHC 1699 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Mazda:
4EE1-T 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Opel:
17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Кросс-номери | AJUSA 10071300; Mazda 608805; Opel 8970447310 |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.58 мм |
| Проекція поршня до | 0.64 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, 323, Gemini, Vectra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴

