
Сальник розподівала Iveco Daily 2.5D/TD 55X70X8
340 ₴
255 ₴
- В наявності
- Код: EL419730
- +380 (63) 515-96-10
Сальник розподівала Iveco Daily, Fiat Ducato 2.5D/TD 8140.07
55X70X8
Характеристики:
- Сторона встановлення: передня сторона
- Внутрішній діаметр: 55 мм
- Зовнішній діаметр [мм]: 70 мм
- Товщина [мм]: 8 мм
- Матеріал: FPM (фторкаучук/вітон)
- Дод. інформація: з монтажною оболонкою
Оригінальні номери:
CITROEN 0807.29
FIAT 99433965, 98454041, 98427998, 40100334, 40100331, 40100070, 40003657, 40003650, 7301198
OPEL 44 01 858
PEUGEOT 0807.29
RENAULT 77 01 035 740
Використовується автомобілях:
Citroen: Jumper
Fiat: Ducato
Iveco: Daily
Opel: Arena, Movano
Peugeot: Boxer
Renault: Master, Trafic
Використовується у двигунах:
| Citroen Jumper: |
8140.43 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 F28TDCR 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Fiat Ducato: |
8140.43 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.63 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Iveco Daily: |
8140.07 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.21 2445 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.23 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.27 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.43 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.47 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.63 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.67 2500 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Opel Arena, Movano: |
S8U 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 S9W 2799 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Peugeot Boxer: | 8140.43 2798 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Renault Master, Trafic: |
8140.23. 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.43 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.63 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140.67 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 8140-43 2800 ccm; Дизель; Циліндр: 4 S8U 2499 ccm; Дизель; Циліндр: 4 S9W 2799 ccm; Дизель; Циліндр: 4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | EL419730 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сальник розрахувала Івеко / Iveco Daily 2.5D/TD 55X70X8 |
| Марка | Iveco |
| Модель | Daily |
| Серія | DAILY II 1989-1999 |
| Совместимость | Opel MOVANO Kasten (F9) 1999-, Citroen JUMPER Kasten (230L) 1994-2002, Citroen JUMPER Bus (230P) 1994-2002, Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (230) 1994-2002, Fiat DUCATO Kasten (290) 1989-1994, Opel MOVANO Combi (J9) 1998-, Fiat DUCATO Bus (230) 1994-2002, Peugeot BOXER (230L) 1994-2002, Iveco DAILY I 1978-1999, Peugeot BOXER (ZCT_) 1994-2002, Fiat DUCATO Kasten (230L) 1994-2002, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Peugeot BOXER (230P) 1994-2002, Citroen JUMPER (230) 1994-2002, Iveco DAILY II 1989-1999, Opel MOVANO (U9 E9) 1998-, Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998- |
- Ціна: 255 ₴






