Топ продаж
-25%

Гільза Fiat Doblo 1.9D/JTD D=82 Yenmak
1 310 ₴
982,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 5268 000
Відправка з 09 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гільза циліндра Fiat Doblo 1,9D/JTD, 2,4D/JTD
Yenmak 5268000
Використовується в автомобілях:
| Alfa Romeo 145: | 1.9 JTD [02/99 .. 01/01; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 32302] |
| Alfa Romeo 146: | 1.9 JTD [02/99 .. 01/01; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 32302] |
| Alfa Romeo 147: | 1.9 JTD [11/00 .. 09/04; 81 kW (110 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 37101] 1.9 JTD [04/01 .. 03/10; 85 kW (115 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A2.000] 1.9 JTD 16V [09/03 .. 09/04; 93 kW (126 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A4.000] 1.9 JTD 16V [11/02 .. 03/10; 103 kW (140 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 A5.000] 1.9 JTD 16V [10/04 .. 03/10; 100 kW (136 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 B1.000] 1.9 JTDM 16V [07/05 .. 03/10; 110 kW (150 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A5.000] |
| Alfa Romeo 156: | 1.9 JTD [07/04 .. 09/05; 110 kW (150 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A5.000] 1.9 JTD [11/02 .. 11/04; 100 kW (136 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 B1.000] 1.9 JTD [11/03 .. 09/05; 93 kW (126 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A4.000] 1.9 JTD [05/01 .. 09/05; 85 kW (115 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A2.000] 1.9 JTD [10/00 .. 05/01; 81 kW (110 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 37101] 1.9 JTD [09/97 .. 10/00; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 32302] 1.9 JTD 16V [11/02 .. 09/05; 103 kW (140 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 A5.000] 2.4 JTD [10/03 .. 09/05; 129 kW (175 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 G.000] 2.4 JTD [06/03 .. 09/05; 120 kW (163 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 M.000,841 N.000] 2.4 JTD [10/00 .. 09/05; 103 kW (140 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 839 A6.000] 2.4 JTD (932AXC) [03/02 .. 09/05; 110 kW (150 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 C000] 2.4 JTD [09/97 .. 09/03; 100 kW (136 PS); 2387 ccm; Код двигуна: AR 32501] |
| Alfa Romeo 159: | 2.4 JTDM [09/05 .. 11/11; 147 kW (200 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 939 A3.000] |
| Alfa Romeo 166: | 2.4 JTD [07/05 .. 06/07; 136 kW (185 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 M.000,936 B.000] 2.4 JTD [10/03 .. 06/07; 120 kW (163 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 M.000,841 N.000] 2.4 JTD [07/06 .. 06/07; 132 kW (180 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 M.000] 2.4 JTD [10/03 .. 06/07; 129 kW (175 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 G.000,841 H.000] 2.4 JTD [04/02 .. 06/07; 110 kW (150 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 C000] 2.4 JTD [09/98 .. 10/00; 100 kW (136 PS); 2387 ccm; Код двигуна: AR 34202] 2.4 JTD [10/00 .. 06/07; 103 kW (140 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 839 A6.000] |
| Alfa Romeo BRERA: | 2.4 JTDM 20V [01/06 .. ; 147 kW (200 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 939 A3.000] |
| Alfa Romeo GT (937): | 1.9 JTD [11/03 .. 09/10; 110 kW (150 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A5.000] |
| Alfa Romeo SPIDER (939): | 2.4 JTDM [03/08 .. ; 154 kW (210 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 939 A3.000] 2.4 JTDM [04/07 .. ; 147 kW (200 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 939 A3.000] |
| Fiat Brava: | 1.9 JTD [09/00 .. 10/01; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B9.000] 1.9 JTD [01/01 .. 12/02; 79 kW (107 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B4.000] 1.9 JTD 105 [12/98 .. 10/01; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B4.000] 1.9 TD 100 S [03/96 .. 10/01; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A7.000] 1.9 TD 75 S [03/96 .. 10/01; 55 kW (75 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A8.000] |
| Fiat Bravo I: | 1.9 JTD [09/00 .. 10/01; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B9.000] 1.9 JTD 105 [12/98 .. 10/01; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B4.000] 1.9 TD 100 S [03/96 .. 10/01; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A7.000] 1.9 TD 75 S [03/96 .. 10/01; 55 kW (75 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A8.000] |
| Fiat Bravo II: | 1.9 D Multijet [04/07 .. ; 110 kW (150 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A5.000] |
| Fiat Croma: | 1.9 D Multijet [06/05 .. ; 88 kW (120 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 939 A1.000] 2.4 D Multijet [06/05 .. ; 147 kW (200 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 939 A3.000] |
| Fiat Doblo: | 1.9 D [03/01 .. ; 46 kW (63 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 223 A6.000] 1.9 JTD [10/01 .. ; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B9.000,223 B2.000] |
| Fiat Marea: | 1.9 JTD 105 [04/99 .. 01/01; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B4.000] 1.9 JTD 110 [01/01 .. 05/02; 81 kW (110 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 186 A6.000] 1.9 TD 100 [09/96 .. 05/02; 74 kW (100 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A7.000] 1.9 TD 75 [09/96 .. 05/02; 55 kW (75 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 A8.000] 2.4 JTD 130 [04/99 .. 05/02; 96 kW (130 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 185 A6.000,839 A5.000] 2.4 TD 125 [09/96 .. 04/99; 91 kW (125 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 185 A2.000] |
| Fiat Multipla: | 1.9 JTD 105 [04/99 .. 06/10; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 182 B4.000] 1.9 JTD 110 [03/01 .. 07/02; 81 kW (110 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 186 A6.000] 1.9 JTD 115 [07/02 .. 06/10; 85 kW (115 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 186 A8.000] |
| Fiat Palio: | 1.9 D [09/00 .. ; 46 kW (63 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 223 A6.000] 1.9 JTD [09/01 .. ; 59 kW (80 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 A2.000] |
| Fiat Punto: | 1.9 DS 60 [09/99 .. ; 44 kW (60 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 A3.000] 1.9 JTD [10/01 .. ; 63 kW (86 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 A7.000] 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) [09/99 .. ; 59 kW (80 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 A2.000] |
| Fiat Grande Punto: | 1.9 D Multijet [10/05 .. ; 88 kW (120 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 939 A1.000] |
| Fiat Siena: | 1.9 D [11/00 .. ; 46 kW (63 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 223 A6.000] |
| Fiat Stilo: | 1.9 D Multijet [09/05 .. 11/06; 110 kW (150 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A5.000] 1.9 JTD [04/04 .. 11/06; 100 kW (136 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 B1.000] 1.9 JTD [01/04 .. 11/06; 103 kW (140 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 A5.000] 1.9 JTD [09/03 .. 11/06; 93 kW (126 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A4.000] 1.9 JTD [10/01 .. 11/06; 85 kW (115 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 A1.000,937 A7.000] 1.9 JTD [02/02 .. 11/06; 59 kW (80 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 192 A3.000] |
| Fiat Strada: | 1.9 D [12/00 .. ; 46 kW (63 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 223 A6.000] 1.9 JTD [04/03 .. ; 59 kW (80 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 A2.000] |
| Lancia Kappa: | 2.4 JTD [06/98 .. 10/01; 100 kW (136 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 838 A8.000] 2.4 T.DS [08/94 .. 10/01; 91 kW (124 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 838 A3.000,838 A7.000] |
| Lancia Lybra: | 1.9 JTD [05/01 .. 10/05; 85 kW (116 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 937 A2.000] 1.9 JTD [07/99 .. 09/00; 77 kW (105 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 32302] 1.9 JTD [09/00 .. 05/01; 81 kW (110 PS); 1910 ccm; Код двигуна: AR 37101] 2.4 JTD [05/02 .. 10/05; 110 kW (150 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 C.000] 2.4 JTD [07/99 .. 02/01; 99 kW (135 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 839 A5.000, AR 32501] 2.4 JTD [09/00 .. 05/02; 103 kW (140 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 839 A6.000] |
| Lancia Musa: | 1.9 D Multijet [10/04 .. ; 74 kW (101 PS); 1910 ccm; Код двигуна: 188 B2.000] |
| Lancia Thesis: | 2.4 JTD [09/03 .. 07/09; 120 kW (163 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 M.000,841 N.000] 2.4 JTD [07/02 .. 07/09; 110 kW (150 PS); 2387 ccm; Код двигуна: 841 C.000] |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yenmak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 5268 000 |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм]: | 155 мм |
| Сумісність з | Fiat DOBLO (119) 2001-, Fiat DOBLO Cargo (223) 2001-, Fiat BRAVA (182) 1995-2003, Fiat BRAVO I (182) 1995-2001, Fiat BRAVO II (198) 2006-, Fiat CROMA (194) 2005-, Fiat MAREA (185) 1996-2007, Fiat MAREA Weekend (185) 1996-2007, Fiat MULTIPLA (186) 1999-2010, Fiat PALIO (178BX) 1996-, Fiat PALIO Weekend (178DX) 1996-, Fiat PUNTO (188) 1999-, Fiat PUNTO Van (176L) 1996-2000, Fiat STILO (192) 2001-2010, Fiat STILO Multi Wagon (192) 2003-2008, Fiat STRADA (178E) 1998- |
| Доп. інформація: | суха гільза циліндра |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 85 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Диаметр цилиндра [мм]: | 82 |
| Диаметр фланца [мм]: | 88 |
| Обробка | підлозі |
| Модель | Doblo |
| Серія | DOBLO (119) 2001- |
| Совместимость | Fiat DOBLO (119) 2001-, Fiat DOBLO Cargo (223) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,50 ₴

