Топ продаж
-25%

Поршні Фольксваген Т4 1,9TD AAZ/ABL +1,00
3 300 ₴
2 475 ₴
- Під замовлення
- Код: 8799011110
Відправка з 05 квітня 2026+380 (96) 055-29-25
- +380 (63) 515-96-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень T-4 1,9TD ремонтний розмір +1,00
- Поршень VAG
- Тип двигуна AAZ/ABL
- Завищення розміру +1,00
- Діаметр поршня = 81,00 мм
Nural 87-990111-10 поршень із кільцями, комплект
Застосування:
| Audi | 80 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1994 |
| Seat |
Cordoba 1.9 TD [AAZ] Дизель 1993 — 1996 Ibiza 1.9 TD [AAZ] Дизель 1993 — 1996 Toledo I 1.9 TD [AAZ] Дизел 1991 — 1999 |
| Volkswagen |
Golf III 1.9 TD, GTD [AAZ] Дізель 1991 — 1999 Golf IV 1.9 TD [AAZ] Дизель 1997 — 1999 Passat 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1997 Transporter IV 1.9 TD [ABL] Дизель 1992 — 2003 Vento 1.9 TD [AAZ] Дизель 1991 — 1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 8799011110 |
| Ремонтний розмір | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen PASSAT (3B2) 1996-2001, Volkswagen VENTO (1H2) 1991-1998 |
| Завищення розміру | 1 мм |
| Длина | 71.65 мм |
| Диаметр поршня | 81 мм |
| Диаметр пальца | 26 мм |
| Довжина пальця | 66 мм |
| Тип двигуна | AAZ/ABL |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

